W tym sezonie oferta Husqvarna wzbogacona została o produkty, które pozwolą na efektywniejsze wykorzystanie czasu spędzanego na pracach ogrodowych.

W ofercie sezonowej pojawiły się m.in.:

  • Nowości od Husqvarny

    Kosiarka Husqvarna LC 53E e

Kosiarka LC 53E e to produkt przeznaczony dla właścicieli ogrodów o dużych wymaganiach pod względem ergonomii, wytrzymałości oraz efektywności.  Możliwość regulowania uchwytu, wysokości koszenia oraz prędkości jazdy, czyni ją łatwą w użytkowaniu. Dodatkowo, w modelu tym zastosowany został nowy rozrusznik, dzięki któremu uruchomienie kosiarki nie wymaga wysiłku.

Nowości od Husqvarny

 

  • Husqvarna Rider 111B

Nowy Rider 111B zaprojektowany został specjalnie dla mniejszych ogrodów. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia temu modelowi nadzwyczajną zwrotność oraz minimalny promień skrętu przy pełnym skręcie. Mocowane z przodu urządzenie tnące wraz z umieszczonym z tyłu silnikiem zapewnia optymalną widoczność miejsca pracy, a także zmniejszają hałas i ilość spalin docierających do kierowcy.

  • Nowości od Husqvarny

    Wykaszarka Husqvarna 128R

Dzięki nowej wykaszarce Husqvarna 128R przycinanie krawędzi trawnika oraz miejsc trudnodostępnych przestanie być problemem. Model ten jest wyjątkowo lekki, przez co idealnie nadaje się do prac wokół domu. Wyposażony jest w funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które gwarantują łatwy rozruch. Dodatkowo, przy zakupie wykaszarki ochronniki słuchu z osłoną z plexi gratis.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: