Z myślą o domach pasywnych firma Wolf System przygotowała w swojej ofercie cieplejszą Ultra-Thermo-Mega-Wand - nową ścianę prefabrykowaną o jeszcze lepszych parametrach cieplnych. Nowe rozwiązanie firmy Wolf System jest nie tylko trwałe, ale przede wszystkim posiada współczynnik przenikalności cieplnej U rzędu nawet 0.1 W/m²K.

Firma Wolf System Sp. z o.o stworzyła jeszcze cieplejszą i bardziej odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne ścianę Ultra-Thermo-Mega-Wand. Ściana, w zależności od naszych potrzeb, może być docieplona płytą styropianową od 12 cm do nawet 20 cm. Dzięki takiej konstrukcji współczynnik przenikalności cieplnej U został zmniejszony do 0.1 W/m²K. Oznacza to komfort cieplny, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Od wewnętrznej strony ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand składa się z: ognioodpornej płyty kartonowo-gipsowej, płyty izolacyjnej drewnopochodnej, 160 mm płyty wiórowej, folii paraizolacyjnej oraz konstrukcji drewnianej. Natomiast wewnętrzny obszar konstrukcji szkieletowej wypełniony jest wełną mineralną, zapewniającą doskonałą izolację nie tylko  termiczną, ale także akustyczną.

Do zewnętrznej części konstrukcji ściany Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System zalicza się: płyta wiórowa wodoodporna V100, warstwa kleju pod wybrane przez nas szerokościowo płyty styropianowe, a także siatka z włókna szklanego. Na koniec ścianę pokrywa się podkładem tynkarskim oraz akrylowym tynkiem zewnętrznym. Tak solidnie zbudowana konstrukcja, po uzupełnieniu i szpachlowaniu łączeń ścian, trafia na budowę.

Prefabrykowana ściana zewnętrzna Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System to mocna i wytrzymała przegroda w konstrukcji szkieletowej. Części składowe ściany przygotowywane są w budynku w hali produkcyjnej. Układanie na taśmie materiałów izolacyjnych zapewnia utrzymywanie stałej temperatury w przegrodach, czego nie można zapewnić, budując dom w sposób tradycyjny.

Cena  brutto domu za 1 m² pow. użytkowej: ok. 1900 zł dla ściany Ultra

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: