Akrylowy tynk elewacyjny Stolit stał się jeszcze lepszy - zarówno wizualnie, jak i technologicznie. Stolit uważany jest za najlepiej sprzedający się tynk elewacyjny w postaci pasty na świecie. Nic dziwnego, ponieważ to materiał gotowy do użycia, łatwy w aplikacji, ma szeroki zakres zastosowań i możliwości modelowania, a przy tym jest długowieczny.

Firma Sto ponownie zoptymalizowała jego właściwości, dostosowując je do zmieniających się wymagań wynikających z praktyki - podobnie jak wszystkie inne produkty Sto, Stolit stale się rozwija. To w równej mierze zasługa badań rozwojowych, know-how, doświadczenia w stosowaniu technologii, jak i opinii klientów.

Nowy Stolit pozwala zmniejszyć nakład pracy przy jego stosowaniu i uzyskać bardziej jednolitą strukturę. Wydłużenie czasu obróbki ułatwia zadanie przy cieplejszej pogodzie lub lekko porowatym podłożu, zwłaszcza dla większych powierzchni ścian.

 

Akrylowy tynk elewacyjny Stolit

Najnowsze technologie zabezpieczające przed działaniem alg i grzybów chronią środowisko, a jednocześnie mają przedłużone działanie.

Także silikonowy tynk StoSilco został poddany optymalizacji w laboratoriach Sto - dotyczy to zwłaszcza poprawy paroprzepuszczalności. Dzięki niezwykle wysokiej zawartości żywicy silikonowej w przypadku StoSilco dyfuzja pary wodnej odpowiada klasie V1 - to najlepsza kategoria zgodnie z obowiązującą normą EN 1062-1.

Akrylowy tynk elewacyjny Stolit

Stolit w skrócie

  • Wysoka elastyczność
  • Wysoka przepuszczalność pary wodnej
  • Wysoka odporność na działanie alg i grzybów
  • Wysoka stabilność kolorów
  • Biały i barwiony w całym zakresie systemu StoColor
  • Dostępne faktury: baranek, żłobiona i modelowana

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: