UZIN NC 194 Turbo do odnawiania strouUZIN NC 194 Turbo to lekka zaprawa wyrównująca do wykonywania podłoży cementowych o wysokich parametrach izolujących. Nowy produkt niemieckiego koncernu ze względu na swoją niewielką wagę, może być stosowany nawet w przypadku bardzo zniszczonych stropów.

UZIN NC 194 Turbo, jeden z nowszych produktów firmy UZIN na rynku niemieckim, niedawno pojawił się także w ofercie polskich dystrybutorów. Jest to gotowa, szybka mieszanka ze specjalnym cementowym środkiem wiążącym i lekkimi dodatkami styropianowymi do wykonywania podłoży cementowych o wysokich parametrach izolacyjnych, szybko uzyskujących gotowość do układania podłogi.

W połączeniu z włókniną renowacyjną (UZIN RR 201) i cementową masą wyrównującą (UZIN NC 195) jako warstwą wierzchnią, zaprawa UZIN NC 194 Turbo tworzy nośne podłoże o wysokich parametrach izolacji cieplnej. Nowy produkt firmy UZIN na polskim rynku znajduje zastosowanie tylko wewnątrz budynków może być pompowany i mieszany za pomocą rozpowszechnionych urządzeń do wykonywanie posadzek.

Do zalet lekkiej zaprawy UZIN NC 194 Turbo należy zaliczyć przede wszystkim możliwość stosowania jej w obiektach poddawanych renowacji, gdzie stropy często są słabe i nie mogą być obciążane tradycyjną posadzką cementową. Jednak zaprawa UZIN NC 194 to nie tylko alternatywa do ciężkich posadzek, sprawdza się także doskonale w zwykłych pomieszczeniach, w których tworzona jest podłoga o wysokich parametrach termoizolacyjnych.

Wprowadzany na nasz rynek produkt firmy UZIN może być stosowany jako lekka warstwa wyrównująca w układzie zespolonym lub na warstwie oddzielającej. Nadaje się do użycia na betonowe i drewniane stropy oraz podłogi z desek. Cechuje się m.in. szybkim wiązaniem i wysychaniem bez występowania skurczów i naprężeń.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: