Panele dekoracyjne MDF 3D to nowość na polskim rynku. Są ciekawą propozycją dla osób poszukujących nietypowych a efektownych i gustownych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Mogą być dodatkiem lub głównym elementem akcentującym przestrzeń.

Panele dekoracyjne z MDF-u 

W katalogu paneli MDF 3D znajduje się dwanaście różnych wzorów frezu- koła, kwadraty, fale, mozaiki, abstrakcje. Producent systematycznie poszerza też ofertę o kolejne. A dodatkowo, co ciekawe, można zamówić panele z samodzielnie zaprojektowanym frezem. W ten sposób możemy znaleźć takie rozwiązanie, które dopasujemy do naszego gustu, koncepcji wyglądu pomieszczenia i do jego stylu. Panele są uniwersalne, dlatego równie dobrze sprawdzają się jako dekoracja ścian jak i sufitu.

Panele wykonane są z laminowanej jednostronnie płyty MDF. Dzięki głębokim frezom możliwe jest osiągnięcie ciekawego efektu trójwymiaru. Płyty dostępne są w różnych grubościach. Mogą mieć od 6 do 16 mm. Wymiary standardowe panelu to 500 na 1000 mm, ale istnieje również możliwość zamówienia paneli w indywidualnym rozmiarze. Maksymalna wielkość jednego elementu to 2750 na 1250 mm.

Panele dekoracyjne z MDF-u

Panele dekoracyjne z MDF-u

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: