Śnieżka zaproponowała zestaw kolorystycznych inspiracji, które wprowadzają do wnętrza przyjazny i optymistyczny charakter. Zapoznajmy się z pomysłami na najmodniejsze kolorowe kreacje 2014 roku!

Kolory Śnieżki na rok 2014 Kolory Śnieżki na rok 2014

Piękne kontrasty

To odważne kolorystycznie eksperymeny, dzięki czemu mocne akcenty musztardowej żółci zdecydowanie przyciągają wzrok na tle dominujących, szlachetnych odcieni bieli i szarości.

Sterylny charakter, wciąż modnych minimalistycznych wnętrz, zostaje wyraźnie przełamany przez oparte na kontrastach zestawienia kolorów.

Wewnętrzne ciepło

Trend ten obficie czerpie z niepowtarzalnego piękna naturalnego drewna, które jest z powodzeniem wykorzystywane zarówno w nowoczesnych, jak również bardziej tradycyjnych wnętrzach.

Różnorodne odcienie tego szlachetnego materiału doskonale komponują się z czekoladowymi brązami, czerwieniami terakoty, barwami ochry i oranżu, które dominują w trendzie Wewnętrzne ciepło. Trend ten stanowi znakomitą propozycję dla osób ceniących ciepło domowego zacisza.

   
Kolory Śnieżki na rok 2014 Kolory Śnieżki na rok 2014

Powrót pasteli

Dominująca tu subtelna kolorystyka nawiązuje do modnej stylistyki vintage, stanowiącej bogate źródło inspiracji. Barwne zestawienia kolorów tworzą doskonałe tło dla drewnianych i tapicerowanych mebli oraz miedzianych i mosiężnych detali.

Dzięki wpleceniu w aranżacje kilku współczesnych elementów, uzyskamy wyrafinowane, przyjazne aranżacje.

Gra kolorów

W Grze kolorów dominują intensywne odcienie i kontrastowe barwy, ale w zależności od naszych preferencji, równie dobrze możemy zastosować białe, neutralne tło. Dowolne formy geometryczne namalowanych na ścianach wzorów, płynne przejścia oraz śmiałe efekty ombre zachęcają do mniej poważnego traktowania barw i nieograniczonej kreacji z ich udziałem.

   
Kolory Śnieżki na rok 2014

Barwy bieli

Biały kolor posiada niezwykle bogatą i zaskakującą paletę odcieni. Od śnieżnej bieli przywodzącej na myśl mroźny poranek w górach, przez różowawą biel poranka, po odcień szampana – temperatura tej barwy może być niezwykle zmienna.

W zależności od jej nasycenia, uzyskamy ciepłe i przytulne wnętrze lub pomieszczenie o nowoczesnym charakterze.

   

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: