Quick Close – uniwersalne imadło przenośnePrzenośne imadło Quick Close marki Stanley to ciekawa propozycja zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Uniwersalny, przenośny ścisk Quick Close zapewnia łatwą obsługę oraz szybką i profesjonalną pracę.

Jego stalowa konstrukcja gwarantuje trwałość i długą żywotność narzędzia. Imadło jest lekkie, wygodne w użyciu i pozwala na precyzyjną pracę z drewnem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do jego produkcji pozwala na użycie możliwie małych sił przy dociskaniu elementów drewnianych.

Imadło Quick Close marki Stanley z systemem szybkiego zacisku mocowanych elementów łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z nowoczesną myślą techniczną. Można je montować do blatu lub belki. Imadło Quick Close wyposażono w dociski śrubowe, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i repozycjonowanie konstrukcji drewnianych. Jednoręczne ramię jego dźwigni służy do otwierania i zamykania szczęk oraz pozwala na szybką zmianę ich rozstawu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest ustabilizowanie elementów na czas cięcia, wiercenia czy szlifowania.

Narzędzie posiada gumowe nakładki na szczękach, które zapewniają ostateczne dopasowanie poszczególnych części i poprawność doboru siły ścisku. Nakładki te mogą zostać usunięte, by wykorzystać stalowe szczęki, bez obawy o wytrzymałość czy ochronę drewna. Imadło Quick Close zostało przystosowane do montażu do blatu lub belki. Rozstaw jego szczęk wynosi do 110 mm, a szerokość 80 mm.

Imadło Quick Close kosztuje 135 zł.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: