Okna DUOLINE - nowy system drewniano-aluminiowy

DUOLINE to okna firmy Drutex wykonane w systemie drewniano-aluminiowym. Profil okna wykonany może być z drewna sosnowego lub meranti, na który nałożona została aluminiowa nakładka.

Profil okna może być wykonany z drewna sosnowego lub meranti o grubości 68 mm 78mm lub 88mm, a zewnętrzna nakładka aluminiowa Mira contour, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność.

System drewniano-aluminiowy DUOLINE dzięki zastosowaniu aluminiowej nakładki o ostrych kształtach krawędzi profili ma nowoczesne wzornictwo.

klasyczny, ostry kształt krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych.

Okno DUOLINE wyposażone jest w standardzie w jednokomorowy pakiet szybowy 4/16/4 z ciepłą ramką, ale istnieje również możliwość indywidualizacji oferty i wykonania okien z pakietem czteroszybowym, aby stanowił on jeszcze doskonalszą ochronę termiczną oraz barierę przed włamaniem, hałasem, czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Bogata oferta kształtów

System oferuje ponadto bogate wzornictwo kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej. Od strony wewnętrznej okna mogą być wykonane z drewna sosnowego lub meranti i pomalowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub transparentnymi. Strona zewnętrzna okna w formie nakładki aluminiowej może być pomalowana jednolicie jednym z kolorów bogatej palety RAL.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: