180 APP marki Kress - lekka młotowiertarka akumulatorowa Lekka młotowiertarka akumulatorowa 180 APP marki Kress to urządzenie, które jest szczególnie polecane dla montażystów, elektryków, hydraulików. Ergonomiczny kształt tego urządzenia pozwala zachować komfort pracy, minimalizując zmęczenie użytkownika, a zakres obrotów od 0 do 1300 na minutę zapewnia bardzo szybkie i wydajne wiercenie otworów.

 

Najnowsze rozwiązanie marki Kress z oferty firmy LŁ polecane jest doprac wykonywanych nad głową - np.  montaż sufitów podwieszanych czy prowadzenie tras kablowych. Niewielkie rozmiary oraz poręczność narzędzia dodatkowo umożliwiają swobodną pracę również w ciasnych miejscach. Urządzenie to polecane jest zarówno do pracy nie tylko w betonie, ale również w drewnie i stali.
 
Młotowiertarka 180 APP ma pojedyncze pokrętło zmiany trybu pracy - ze zwykłego na wiercenie udarowe. Prędkością obrotów steruje się za pomocą przycisku, dzięki czemu można płynnie dobrać parametry pracy młotowiertarki. Młotowiertarka 180 APP urządzenie z udarem - mechanizm udarowy młotowiertarki generuje 5790 udarów na minutę.

Z kolei cyfrowy układ młotowiertarki umożliwia delikatne rozpoczęcie pracy, a także zapobiega przegrzaniu odcinając zasilanie w przypadku, gdy uzwojenie silnika będzie nazbyt rozgrzane. Elektronika kontrolna ma także za zadanie utrzymywać obroty pod obciążeniem zapewniając stałą wydajność, a ponadto jest odpowiedzialna za badanie konsumpcji prądu z baterii, dbając o to, czy ogniwa nie były zbyt rozgrzane, nadmiernie rozładowane, itd.

Lekka młotowiertarka 180 APP - dane techniczne

Lekka młotowiertarka 180 APP dostępna jest w trzech wersjach:

  • 180 APP 4,2 z akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 4,2 Ah, która łąduje się w ciągu 40 minut.
  • 180 APP 2,1 z akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 2,1 Ah, która ładuje się w ciągu 30 minut.
  • 180 APP Basic, bez ładowarki i akumulatorów - polecana dla tych, którzy posiadaają wkrętarkę, klucz, zakrętarkę udarową lub zakrętarkę do G-K serii 180 AFB/AFT/ATBS.

Cechy młotowiertarki 180 APP:

  • akumulatora nie cechuje efekt pamięci, który polega na zmniejszaniu pojemności baterii oraz czasu jej żywotności
  • automatyczny system montowania wiertła SDS-Plus - wiertło wystarczy włożyć w otwór i docisnąć do momentu usłyszenia kliknięcia
  • wyjmowanie sprowadza się do odciągnięcia tulei uchwytu, co zwalnia zabezpieczenie i powala wyjąć wiertło
  • sprzęgło antyprzeciążeniowe - w momencie zakleszczenia się wiertła odcina napęd
  • diody LED wbudowane w korpus urządzenia pozwalają doświetlić miejsce pracy

180 APP marki Kress - lekka młotowiertarka akumulatorowa

 

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: