Nowa piła Dremel DSM20 jest narzędziem przyjaznym użytkownikom i bardzo łatwym w obsłudze. Sprawdzi się podczas realizacji projektów renowacyjnych i konserwacyjnych. W skład zestawu wchodzi szeroka gama akcesoriów i przystawek ułatwiających wykonanie różnorodnych zadań w warsztacie, czy też domu i ogrodzie.

Dremel DSM20 to najnowsze narzędzie w ofercie linii narzędzi kompaktowych marki Dremel. Piła ręczna posiada silnik o mocy 710 W i pozwala na cięcie na głębokość nawet 20 mm w większości materiałów wykorzystywanych podczas domowych napraw, czy też kreatywnych projektach dekoracyjnych. Narzędzie sprawdzi się przy cięciu drewna, tworzyw sztucznych, metalu i płytek ceramicznych. Dremel DSM20 pozwala na skrócenie i usprawnienie codziennych zadań dzięki doskonałej widoczności linii cięcia, którą zapewnia konstrukcja narzędzia.

#zdjecie0#Dremel DSM20 gwarantuje uzyskanie precyzyjnego cięcia bez odprysków również dzięki innowacyjnej technologii tarcz ściernych. Narzędzie nie wymaga dodatkowej osłony osprzętu, który zgodnie z normami EN jest konieczny w przypadku wszelkich innych produktów tego typu (współpracujących z tarczami zębatymi).

Piła Dremel DSM20 pozwala na precyzyjne i proste cięcia, które przebiegają gładko, blisko powierzchni lub w głąb materiału bez zagrożenia odbiciem. Bardzo dobre efekty można również uzyskać podczas cięć wgłębnych, co zapewnia zastosowanie innowacyjnej technologii tarcz ściernych Dzięki temu, z pomocą piły ręcznej Dremel można ciąć różnorodne materiały, poczynając od drewna przez metal, beton i płytki podłogowe.

Nowa piła Dremel jest łatwa w obsłudze przy użyciu jednej ręki, zaś praktyczne tarcze ścierne pozwalają na jednoczesne przesuwanie do przodu i do tyłu, w zależności od zadania. Dodatkowo, wymiana akcesoriów w DSM20 jest niezwykle prosta przy użyciu przycisku blokady tulei. Narzędzie zostało wyposażone w silnik o mocy 710 W. Co więcej, precyzyjna regulacja głębokości cięcia (do 20 mm) pozwala ją dostosować do potrzeb.

Piła ręczna doskonale sprawdzi się podczas remontu domu, montażu szaf, cięcia płyt kartonowo-gipsowych i drewna, jak również w trakcie wszelkich prac typowo remontowych i konserwacyjnych. Pozwoli ona przyspieszyć prace związane z instalacją płytek ściennych i podłogowych, armatury w kuchni i łazience, a nawet przy montażu nowych schodów.

Akcesoria i dodatki

Piła ręczna DSM20 Dremel dostępna jest wraz z linią akcesoriów i dodatków, które zwiększają jej funkcjonalność. W skład zestawu wchodzą:

  • uniwersalna tarcza węglikowa DSM500  służąca do cięcia miękkiego i twardego drewna, sklejki, kompozytów, podłóg laminowanych, płyt gipsowo-kartonowych i PCV,
  • wzmocniona tarcza do metalu i plastiku DSM510  do cięcia płyt pilśniowych, miedzi, akrylu, winylu i wielu innych materiałów,
  • wzmocniona tarcza DSM520 do cięcia betonu i kamienia,
  • tarcza diamentowa DSM540  służąca do cięcia płytek podłogowych, płytek ceramicznych, marmuru, betonu, cegły, porcelany i płytek ceramicznych,
  • uniwersalna tarcza węglikowa DSM600 do cięć przy powierzchni jest przeznaczona do wykonywania cięć prostych, wgłębnych i powierzchniowych w drewnie i innych miękkich materiałach – specjalny kształt tarczy pozwala na cięcie tuż przy powierzchni.

Przy realizacji precyzyjnych projektów warto skorzystać z dodatkowych przystawek:

  • prowadnicy krawędziowej do cięcia materiałów szerszych niż 17 cm,
  • przystawki do cięcia pod skosem DSM840 do przecinania w linii prostej lub po przekątnej pod kątem 45°,
  • przystawki do precyzyjnego cięcia  2 x 4 pozwala na podwojenie głębokości cięcia bloczków drewnianych  2 x 4

Zestaw:

W  skład zestawu wchodzą: piła ręczna Dremel DSM20, 1 tarcza  DSM500, 3 tarcze DSM510, adapter do podłączenia odkurzacza, prowadnica.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: