Decydując się na nowe okna PCV, musisz wybrać takie, które są wykonane przez doświadczonego producenta oraz posiadają komponenty - przede wszystkim okucia okienne - najwyższej jakości. W ten sposób zapewnisz sobie odpowiednią izolację i komfort użytkowania.

Okucie każdego okna PCV powinno gwarantować pełną regulację skrzydła, czyli możliwość przesuwania w lewą i w prawą stronę, do góry i na dół oraz pozwalać na zwiększanie siły docisku skrzydła do ramy. Niezawodne okucia okienne produkują wyłącznie niemieckie firmy, których atutem jest bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Liderem w tej branży od lat jest koncern ROTO FRANK. Często spotykane tańsze zamienniki - głównie pochodzące z Chin - nie zapewniają najlepszej jakości produktu.

Standardem dla każdego skrzydła uchylno-rozwiernego jest mikrowentylacja i blokada antywiatrowa. Dobrze jest, jeśli skrzydło okna dodatkowo posiada stopniowanie uchyłu oraz blokadę obrotu klamki, która eliminuje ryzyko niewłaściwej obsługi okna. Każde skrzydło powinno być również wyposażone w dwa zaczepy antywłamaniowe oraz antywyważeniowe zabezpieczenie zawiasu dolnego. Elementy te znacznie podnoszą klasę bezpieczeństwa i utrudniają wyważenie.

Okna PCV - okucia okienne od A do Z

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: