Kominki cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem – tylko w 2009 roku Polacy wyposażyli swoje domy i mieszkania w około 200 000 sztuk kominków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów MARKOTERM wprowadza na rynek nowy produkt – Turbokominek I MIGO, który nada wyjątkowości każdemu wnętrzu.

Cudowna atmosfera jesienno-zimowych wieczorów oraz walory estetyczne to główne argumenty osób, które w swoich domach zdecydowały się na instalacje takiego systemu grzewczego. Wybierając kominek Polacy przykładają także coraz większą wagę do ekologicznych aspektów tej decyzji.

Turbokominek I z ramą MIGO to produkt dopasowany do obecnych trendów w branży budowlanej. Dzięki możliwości wkomponowania w nowoczesne regipsowe lub kamienne obudowy, spełnia wymagania ludzi ceniących nie tylko współczesne rozwiązania, ale i tych którzy preferują styl klasyczny.
„Dostępny od nowego roku Turbokominek I w ramie MIGO to nie jest zwykły kominek. Może on zostać podłączony do instalacji grzewczej i wykorzystany w grzejnikowym i podłogowym ogrzewaniu niskotemperaturowym. Ponadto wyposażono go w  mikroprocesorowy system sterujący pracą instalacji, co znacznie ułatwia jej obsługę. Atutem tego produktu jest również możliwość wyboru strony otwierania drzwiczek, co pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy.” – mówi Agnieszka Golik, kierownik marketingu firmy Makroterm.

Turbokominek dostępny będzie w różnych wersja – przeznaczonych dla domów o wielkości od 160 do 400 metrów kwadratowych. Takie rozwiązanie doda uroku każdemu salonowi, pozwoli na relaks przy trzaskającym ogniu ogrzewając jednocześnie cały dom i ciepłą wodę użytkową.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: