aran wood pile brown str

Gabinet to miejsce, które powinno sprzyjać skupieniu, wyciszeniu, a także podnosić prestiż gospodarza w oczach jego gości. Jak za pomocą odpowiedniej aranżacji pomieszczenia osiągnąć ten efekt w klasyczny, niewymuszony sposób? Podłoga o naturalnej fakturze ciemnego drewna z pewnością temu sprzyja. Poznaj płytki ceramiczne idealne do stworzenia nowoczesnego biura, w którym króluje ponadczasowa elegancja.

Wystrój nowoczesnego biura lub gabinetu XXI wieku zrywa z przytłaczającym, poważnym klimatem, który większość z nas kojarzy ze stereotypowym miejscem pracy dyrektora firmy, profesora lub prawnika. Coraz częściej aranżacje tych pomieszczeń są inspirowane naturą ? najlepszym tego przykładem jest kolekcja płytek Wood marki KORZILIUS, która stanowi połączenie dostojności i naturalnej lekkości drewnianego wzoru.

Najsubtelniejszą aranżację nowoczesnego biura zapewniają jasnobrązowe płytki Wood Pile Brown o wyraźnym rysunku drewna. Ich stylowa, matowa powierzchnia sprawi, że miejsce pracy będzie miało jednocześnie nowoczesny i klasyczny charakter.

Najsubtelniejszą aranżację nowoczesnego biura zapewniają jasnobrązowe płytki Wood Pile Brown o wyraźnym rysunku drewna. Ich stylowa, matowa powierzchnia sprawi, że miejsce pracy będzie miało jednocześnie nowoczesny i klasyczny charakter.

Płytki ceramiczne z tej kolekcji dobrze komponują się z białym lub kremowym wykończeniem ścian oraz industrialnymi meblami, tworząc tym samym nowoczesne wnętrze idealne do pracy.

Z kolei jeśli miejsce pracy ma pełnić funkcję reprezentacyjną, warto położyć płytki Wood Shed Brown nawiązujące do stylu luksusowych amerykańskich gabinetów.

Płytki zachwycą Twoich gości swoją głęboką, ciemną barwą ? ich piękno wysunie się na pierwszy plan, gdy wykończysz nimi nie tylko podłogę, lecz także ściany w pomieszczeniu.

aran-wood-shed-brown-midi.jpg

Tubadzin.pl, Wood Shed Brown

Przy aranżacji gabinetu z wykorzystaniem tych płytek ceramicznych warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu. Oprócz żyrandola rozjaśniającego całą przestrzeń można także zastanowić się nad stojącymi lampami, dającymi ciepłe, nastrojowe światło, które podkreśli naturalną fakturę płytek Wood Shed Brown.

Jeśli zaś szukasz płytek ceramicznych do nowoczesnego biura, łączących w sobie subtelność Wood Pile Brown z wyrazistą, ciemną barwą Wood Shed Brown, pomyśl o wyborze ich swoistej syntezy ? płytek Wood Block Brown.

aran-wood-shed-brown-mini.jpg

Tubadzin.pl, Wood Shed Brown

Charakterystyczną cechą tych płytek drewnopodobnych różnorodne przebarwienia na pojedynczym elemencie, które tworzą mieszankę kolorystyczną barw przywodzących na myśl ciemny orzech i niektóre drzewa egzotyczne. Dzięki temu pomieszczenie zaaranżowane z wykorzystaniem płytek z kolekcji Wood Block Brown będzie miało niekonwencjonalny i dynamiczny charakter.

aran-wood-block-brown-str-madeleine-heksagon-1-big.jpg

Tubądzin, kolekcja KORZILIUS Wood Block Brown i Madeline Paris

Do płytek z kolekcji Wood Block Brown, dzięki ich oryginalnym przebarwieniom, z łatwością dopasujesz bardzo różne elementy wystroju ? zarówno szklano-metalowe dekoracje, jak i meble nawiązujące do stylu kolonialnego dobrze skomponują się z jedynym w swoim rodzaju, naturalnym wzorem płytek. Możliwości kreacji wnętrza, w którym zastosowano te płytki, są nieograniczone.

Szukasz więcej pomysłów na aranżację domu z wykorzystaniem płytek ceramicznych? Wejdź na stronę Tubądzina i poznaj inne produkty, dzięki którym uczynisz swoje mieszkanie bardziej stylowym!

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem