Linia Farba Akryl Color zyskała dodatkowe kolory oraz odświeżone, praktyczne opakowania wykonane w technologii IML. W palecie Akryl Color pojawiło się 12 nowych i modnych barw, dzięki czemu liczy ona  dziś aż 44 kolory gotowe.

Oferta obejmuje zarówno jasne, pastelowe barwy (idealne do ścian zewnętrznych, wystawionych na działanie promieni słonecznych), jak ciemne czy jaskrawe odcienie, nadające się do malowania dodatków i mniejszych powierzchni. Farba Akryl Color zyskała także praktyczne i wygodne opakowania wykonane w technologii IML. Wyróżniają się one bardzo przyjaznym, przejrzystym designem – teraz klienci z łatwością odnajdą najważniejsze informacje na temat właściwości oraz zastosowania produktu. Tym samym podjęcie właściwej decyzji zakupowej staje się wyjątkowo łatwe.

Poprawie uległy również parametry aplikacyjne farby – jest ona  bardzo wydajna, szybko schnie i nie sprawia żadnych problemów w trakcie malowania. Jednocześnie charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do różnego typu podłoży (m.in.: tynków cementowo-wapiennych, betonu, gazobetonu, wypraw akrylowych i mineralnych, a także powierzchni ceglanych i kamiennych). Farba odznacza się także wysoką odpornością na szorowanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Dzięki temu produkt doskonale sprawdzi się nie tylko na elewacji, ale można go z powodzeniem stosować także i na innych zewnętrznych powierzchniach takich, jak betonowe płoty, parkany czy cokoły. 

Główne właściwości farby Akryl Color

  • zapewnia samoczyszczenie się ścian zewnętrznych
  • doskonała przyczepność do różnych typów podłoży
  • odporna na szorowanie i warunki atmosferyczne
  • paleta: 44 kolory
  • dostępne opakowania: 1l, 5l, 10l

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: