Dziecięcą kreatywność należy pielęgnować i pobudzać na każdym kroku. Takie działania zaowocują na pewno w dorosłym życiu. Warto więc stworzyć ku temu odpowiednią, inspirującą do działania przestrzeń, w której nasze dziecko puści wodze fantazji.

Do zaaranżowania dziecięcego pokoju pomocna może być propozycja od firmy Tikkurila - kolekcja farb Magnetic i Tikkurila Liitu, które umożliwiają dziecku dekorowanie pokoju według własnego pomysłu niemal każdego dnia. 

Magnetyczny pokój dziecięcy 

Magnetyczne farby Tikkurila w pokoju dziecięcym

Dziecko na pewno świetnie poczuje się w przestrzeni, w której będzie mógł uwieczniać swoje niezapomniane chwile z pomocą zdjęć, czy codziennych zapisek.

Dzięki Tikkurila Magnetic to wszystko może od razu trafić na ścianę i co ważne - bez konieczności stosowania niszczących ją pinezek lub kleju. Wystarczy kilka magnesów.

Magnetyczna powierzchnia przyniesie sporo radości nie tylko maluchom, ale i nastolatkom. Może być bowiem pomocna w nauce służąc do zawieszania np. notatek z lekcji, czy informacji, które muszą przyswoić przed pracą klasową. 

Powierzchnia pisana kredą

Jeśli dziecko lubi wykonywać dekoracje samodzielnie, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie farby tablicowej.

Tikkurila Liitu dostępna w ponad 13 tys. odcieni. Gdy ją zastosujemy, otrzymamy powierzchnię do pisania kredą. To sprawi, że dziecko zyska własną, domową tablicę.

To, jaki będzie miała kolor oraz kształt, zależy już tylko od naszej kreatywności.

Tęczowa kraina

Jeśli chcemy urządzić pokój dla dziewczynki o łagodnym przysposobieniu, nieco zamyślonej, twórczej, małej marzycielki, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie jej tęczowej krainy.

Możemy to zrobić z pomocą Tikkurila Liitu. Pastelowa tęcza na pewno wprawi nasze pociechy w błogi stan relaksu. 

 

Tęczowa kraina pokój dziecięcy Tikkurila

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem