Trzy nowe szpadle firmy TopexWraz z początkiem sezonu wiosna-lato Topex wprowadza nowe szpadle i łopaty, które zostały w całości zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Oferta narzędzi budowlanych Topex została uzupełniona o trzy szpadle -  prosty, ostry i krótki (saperka) oraz łopatę do piasku.

Nowe szpadle oparte zostały na mocnej metalowej konstrukcji. Dzięki temu narzędzie znakomicie sprawdza się nawet w trakcie ciężkich prac ogrodowych oraz budowlanych. Zamknięta rękojeść i pokryty trwałym tworzywem trzonek gwarantują pewny chwyt, co podnosi komfort pracy.

Szpadle i łopaty to podstawowe narzędzia do pracy na budowie. Trudno też obyć się bez nich w ogrodzie. Liczba zastosowań sprawia, że szpadle są jednymi z najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Wybierając to z pozoru proste w budowie narzędzie warto zwrócić uwagę na kilka elementów jego konstrukcji, które będą miały decydujący wpływ na trwałość oraz wygodę pracy. Podstawowym parametrem świadczącym o jakości są materiały wykorzystane do produkcji łopaty.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: