Benjamin Moore wprowadził do oferty farby tablicowe Chalkboard Paint 308 dostępne w pełnej gamie kolorów. Teraz na ścianie pokoju dziecięcego może powstać tablica w jednym z 11 tysięcy odcieni.

Farba tablicowa we wszystkich kolorach tęczy
Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu, która przekształca powierzchnie ścian i innych elementów wewnątrz pomieszczeń (np. blaty stolików lub fragmenty mebli) w tablicę po której można pisać i rysować kredą. Farba może również posłużyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych.

Farba tablicowa we wszystkich kolorach tęczyFarba tablicowa we wszystkich kolorach tęczyFarba tablicowa we wszystkich kolorach tęczyFarba tablicowa we wszystkich kolorach tęczyProdukt dostępny jest w pełnej gamie kolorów  systemie barwienia GENNEX® Platform marki Benjamin Moore. Farba jest łatwa w aplikacji i w użytkowaniu. Posiada doskonałą odporność na zmywanie i szorowanie oraz bardzo dobre właściwości kryjące. Nie kapie podczas malowania i szybko schnie. Namalowana tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody, a warstwa malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Farba Chalkboard Paint 308 jest w pełni bezpieczna dla domowników, nie wydziela drażniącego zapachu i charakteryzuje się bardzo niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO).

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 10 m²/l
  • Cena: 138 zł za opakowanie 0.95 l (w tym 23% VAT)
  • Opakowanie: 0.95 l
  • Producent: Benjamin Moore & Co., USA
  • Dystrybutor: B.M. Polska

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: