Podczas uroczystej gali Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, która odbyła się w Kozłówce na Lubelszczyźnie, Andrzej Ulfig - prezes zarządu Selena SA został wyróżniony - Złotym Młotkiem Dekarskim czyli najwyższym odznaczeniem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Złoty Młotek Dekarski dla Prezesa Andrzeja Ulfiga i Seleny SAPSD przyznaje Złote Młotki Dekarskie raz w roku, w uznaniu zasług za szczególny wkład w rozwój dekarstwa w Polsce. Selena SA stała się tym samym jedyną firmą, która otrzymała w roku 2012 Złoty Młotek Dekarski, i jedną z niewielu, które tę prestiżową nagrodę w ogóle od branży dekarskiej w ostatnich latach otrzymały.

Coroczna gala dekarska to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W tym roku mistrzowie dekarscy zrzeszeni w PSD spotkali się z okazji Dnia Dekarza na terenie kompleksu pałacowego w Kozłówce nieopodal Lublina, a kluczowym momentem uroczystości było wręczenie  Złotego Młotka Dekarskiego prezesowi zarządu Selena SA Andrzejowi Ulfigowi. Nagrodę wręczali Michał Olszewski - prezes Zarządu Głównego PSD i jednocześnie wiceprezydent Światowej Federacji IFD oraz Szandor Horvath, były prezydent Światowej Federacji Dekarskiej IFD.

Złoty Młotek Dekarski to nasze szczególne wyróżnienie, przyznawane raz w roku tym firmom, które swoimi najwyższej jakości produktami przeznaczonymi dla dekarzy oraz działaniami na rzecz całej branży dekarskiej, przyczyniają się do wzrostu znaczenia zawodu dekarza i jego prestiżu w Polsce – mówił w trakcie uroczystości Michał Olszewski, prezes Zarządu Głównego PSD. – W 2012 roku jedyna firmą, którą zdecydowaliśmy się nagrodzić tym najwyższym odznaczeniem dekarskim jest Selena SA i jej prezes Andrzej Ulfig – dodał Michał Olszewski.

Prezes Andrzej Ulfig dziękował dekarzom zrzeszonym w PSD za tę prestiżową nagrodę i w swoim krótkim wystąpieniu podkreślał, że tylko połączenie najwyższej jakości produktów dekarskich z umiejętnościami i fachowością mistrzów dekarskich może sprawić, że klienci będą w pełni doceniać zawód dekarza i efekty ich ciężkiej pracy.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: