Konkurs dla wszystkich zainteresowanych designem, projektowaniem wnętrz lub architekturą, organizowany przez lidera produkcji bram garażowych i ogrodzeń – firmę Wiśniowski – trwa. Nadal zapraszamy do udziału, zarówno studentów, jak i profesjonalistów.

Wiśniowski Home Design trwa
Zgłosiło się wielu chętnych do zaprojektowania frontu domu z wykorzystaniem produktów z naszej oferty. Skrupulatne i przemyślane wykonanie stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych i ogrodzeń naszej firmy sprawia, że świetnie się komponują z innymi elementami projektów – relacjonuje Jarosław Ptak, Menedżer kreatywny wizerunku Marki w firmie Wiśniowski i członek jury.  Profesjonalnie przygotowane pliki CAD, dostępne na stronie www.homedesign.wisniowski.pl , są gotowe do wykorzystania do planu domu, co ułatwia zadanie uczestnikom konkursu.

Nadsyłane prace są bardzo kreatywne. Ważnym jest żeby pamiętać o utrzymaniu tonacji kolorystyki, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość – podpowiada  Jarosław Ptak.

Chętnych przyciąga możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, a także atrakcyjna nagroda w wysokości 1500 euro. Poza kwotą pieniężną, przekazaną przez firmę Wiśniowski, zwycięzca konkursu otrzyma wyróżnienie, w postaci publikacji jego nazwiska na stronie organizatora oraz w informacjach prasowych w prasie branżowej.  Jego projekt zostanie wykorzystany do budowy domu, który stanie na planie zdjęciowym podczas nagrania spotu reklamowego dla firmy Wiśniowski.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: